Program


A FÉRFIAK A FEJÜKRE ESTEK!

A FÉRFIAK A FEJÜKRE ESTEK!

Az új zenés vígjátékban három becsapott, kijátszott és megalázott, válófélben lévő feleséget alakítanak. De vajon tűri ezt a három nő? Hagyja? Elviseli ezt a helyzetet? Vagy a sarkukra állnak és visszavágnak? Esetleg megbosszulják? Sok kacagásra készülhet a néző, mert itt aztán minden lesz! A nevetéstől a rekeszizmok garantáltan elfáradnak!

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2021. november 6. szombat, 19:00

Topolcsányi Laura - Berkes Gábor: A FÉRFIAK A FEJÜKRE ESTEK!

Fantasztikus színésznők énekelnek ebben a szenvedélyes és rendkívül mulatságos “szakítás-történetben”! Az új zenés vígjátékban három becsapott, kijátszott és megalázott, válófélben lévő feleséget alakítanak. De vajon tűri ezt a három nő? Hagyja? Elviseli ezt a helyzetet? Vagy a sarkukra állnak és visszavágnak? Esetleg megbosszulják? Sok kacagásra készülhet a néző, mert itt aztán minden lesz! A nevetéstől a rekeszizmok garantáltan elfáradnak!

Szereplők:
Diana, csinos negyvenes: Sztárek Andrea
Petra, csinos negyvenes: Détár Enikő
Adél, terapeuta: Nyírő Bea
Artúr, sármőr: Pásztor Máté
Fifi, Adél asszisztense: Topolcsányi Laura
Radó, Adél asszisztense: Szántó Szandra
Lea, divattervező:
Juci, fiatal nő: Bódi Barbara
Ágika, fiatal nő: Sipos Judit
Tibor, Petra exférje: Győri Péter
Dezső, Diána exférje: Frech Zoltán
János, Niki exférje:

Továbbá: Bodor Szabina, Domnanits Lilla, Faggyas Alexandra, Magyar Bernadett

Zenei vezető: BERKES GÁBOR
Díszlet, jelmez: DARVASI ILONA
Koreográfus: BORBÉLY KRISZTINA
Koreográfus asszisztens: MERK LÁSZLÓ
Rendezőasszisztens: VASS JÁNOS PÁL

Rendező: SZTÁREK ANDREA

Ajánlatunk


2026 április 30-án a RaM ArT Színház egy különleges, zárt körű rock koncertnek ad otthont, kivételesen ide most te is bejuthatsz, ahol a MR ZSOLT és Rudy Cardenas együtt lép színpadra.

A nagyszabású musicalt, amelyben a Halál lép elő főszereplővé, az egyik legnépszerűbb zenés színházi darabként tartják számon, 1992 óta hódít világszerte töretlen sikerrel.

A 90-es évek ikonikus filmvígjátékából készült musicalsiker, a West Enden és a Broadwayn már nézők millióit elcsábító Apáca Show az Erkel Színház színpadán!

Ajánló


Ludwig van Beethoven FIDELIO Opera két részben, német nyelven, magyar, angol és német felirattal

Misztikum, szenvedély és sötét titkok a színpadon – érkezik a Rebecca musical!

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!




Vásárlói tájékoztatóÁltalános szerződési feltételek | Kapcsolat