Program


Áruló

Áruló

14 éves kortól // kb. 60 perc.
A lány veszélyben van, egyszerre bujkál befolyásos anyja és egy titokzatos aktivista elől. Senkiben sem bízhat, úgy érzi, minden lépését figyelik, követik, ezért úgy dönt, a saját kezébe veszi az irányítást … Az interaktív nyomozójátékban a nézők egy telefonos applikáció segítségével alakítják az eseményeket.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. április 15. kedd, 17:00

Cecily Lundsholt – Esther Richardson
ÁRULÓ
nyomozó játék
Az eredetiből átdolgozta Eck Attila Eck és Vidovszky György

A lány veszélyben van, egyszerre bujkál befolyásos anyja és egy titokzatos aktivista elől. Senkiben sem bízhat, úgy érzi, minden lépését figyelik, követik, ezért úgy dönt, a saját kezébe veszi az irányítást: mindent technikai lehetőséget bevet, hogy szemmel tartsa üldözőit. Társa az akcióban egy egyszerű pizzafutár, aki – a nézőkkel együtt – próbál segíteni a lánynak. A tét nem kicsi: biztonság vagy szabadság, kontroll vagy veszélyekkel teli jövő. Hős legyen a lány vagy áruló?

A PlayOn! nemzetközi együttműködésben készült – ‘interaktív nyomozójátéknak’ titulált – előadás a maga nemében egyedi vállalkozás: a fordulatokkal tarkított eseménysort a nézők egy telefonos applikáció segítségével alakítják, befolyásolják, így a nézők valóban résztvevőknek érezhetik magukat, nem csak passzív szemlélődőnek. A döntés a kezükben van.

SZEREPLŐK:
Török Bernadett, a CÉG főosztályvezetője – Tisza Bea
Emma (NullPolgár) – Nyirkó Krisztina
Ádám (Vero17) – Krausz Gábor
Futár – Nizsai Dániel

Esther Richardson és Cecilie Lundsholt „Traitor” című eredeti műve alapján, 
Rupp Anikó fordításának felhasználásával írta:
Eck Attila és Vidovszky György 
Díszlet, jelmez – Pajor Patrícia, Herman Anett
Szoftver fejlesztés – Ben Kirman (UK)
Webdesign – Gidró Nándor
Zene – Monori András
Technikai kivitelezés – Farkas István
Admin – Fekete Balázs / Keszte Bálint
Videófelvétel – Bárdi Gergő, Albert Kinga
Klipek – Krausz Attila, Ab Ovo Stúdió
Színházi nevelési konzulens – Gyevi-Bíró Eszter
Rendezőasszisztens – Hajsz Andrea

Rendező – Vidovszky György

Előbemutató: 2022. június 4.

Bemutató: 2022. október 15.

Ajánlatunk


2026. október 10-én különleges zenei élmény várja a közönséget Budapesten: a világhírű zongoravirtuóz, Péter Bence az MVM Dome színpadán adja elő vadonatúj koncertműsorát. Az új show nem csupán friss dalokkal és lenyűgöző zongorajátékkal, hanem minden eddiginél látványosabb vizuális világgal, színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel is készül - ezzel garantálva, hogy ez lesz az év egyik legemlékezetesebb zenei eseménye.

Ajánló


10+ 120 perc, 1 szünettel Bábtechnika: bunraku, óriásbáb

Wayne Eagling – Solymosi Tamás / Pjotr Iljics Csajkovszkij A DIÓTÖRŐ Mesebalett két felvonásban

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!




Vásárlói tájékoztatóÁltalános szerződési feltételek | Kapcsolat