Program


Burn Out Baby - A hatékony vezetés hat szabálya - előadja: Ónodi Eszter (írta: Litkai Gergely)

Burn Out Baby - A hatékony vezetés hat szabálya - előadja: Ónodi Eszter (írta: Litkai Gergely)

Dumaszínház est

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. október 13. hétfő, 19:00

Az előadás időtartama kb. 75 perc szünet nélkül.


Litkai Gergely: Burn Out Baby – A hatékony vezetés hat szabálya

A 2024-ben megújult Átrium a Delta Produkció és a Dumaszínház együttműködésében bemutatja Litkai Gergely: Burn Out Baby – A hatékony vezetés hat szabálya című darabját, amely Ónodi Eszter első önálló estjeként debütál.

A siker titka? Vagy inkább ára? Egy kiégett felsővezető lép reflektorfénybe, hogy megossza a hatékony vezetés hat szabályát, de a motivációs tréning gyorsan abszurd vallomássá válik. Önbizalomtuning helyett önirónia, inspiráló életvezetési tanácsok helyett groteszk szatíra veszi kezdetét, miközben a nézők egy olyan világba kapnak betekintést, amely egyszerre lehet ismerős és rémisztően abszurd. A történet egy motivációs előadásként indul, de hamar kiderül, hogy a főhős élete maga a nagyvállalati tragikomédia. A Litkai Gergely által írt szöveg pengeéles humorral és fájóan pontos társadalomkritikaként mutatja meg, mi minden rejtőzhet a sikeres emberek mosolya mögött.

Ónodi Eszter a többszörösen elismert, valamint az év női menedzserének is megválasztott felsővezető, Dr. Benczés Ágnes Judit, phD, MBA, coach bőrébe bújva évtizedes tapasztalatát latba vetve most őszintén és hitelesen válaszol a következő kérdésekre:

Mi mozgat egy szervezetet? Mitől leszünk hitelesek? Miért felesleges a bizalom? Miért fontos az önzés? Létezik-e a munka és magánélet egyensúlya? Miért jobb sokszor a munka, mint a család? Hogyan őrizzük meg integritásunkat ellenséges környezetben? Képzelt dolog-e a kiégés? Valóban alkalmatlan-e a Z-generáció a munkavégzésre?

Ha már meguntad a rengeteg, mindenhol hallható, sokszor elcsépelt frázisokat, akkor itt a helyed! Ágnes előadása után ugyanis garantáltan nem ilyen elhasznált gondolatokkal térhetsz haza vagy vissza a munkahelyedre.


 ALKOTÓK:

Szövegkönyv: Litkai Gergely: Burn Out Baby – A hatékony vezetés hat szabálya
Dr. Benczés Ágnes Judit: Ónodi Eszter
Rendező: Kiss-Végh Emőke
Rendezőasszisztens: Szőnyi Franciska

Jelmez: Füzes Eszter

Fotó: Gordon Eszter

Grafika: Pintér Csilla

Producerek: Delta Produkció és Dumaszínház


 Az előadást keresleti alapon árazzuk! További tájékoztatásért, kérjük, látogassanak el az ehhez kapcsolódó információs oldalunkra:

Kereslet alapú (dinamikus) árazás GYIK 

Ajánlatunk


A Recirquel új produkciója, a Paradisum az elpusztult világ elcsendesedését követő újjászületés mítoszát kutatja, ahol a kommunikáció eszköze a test, az egyetlen közös nyelv a mozdulat. Az idilli létezés teremtményei a körülöttük lüktető „életanyag” folyamatosan alakuló, örvénylő természeti erejéből bontakoznak ki, hogy a megtisztulás, születés, ébredés és rítus jelenetein át elérjék az anima mundit, a világ szellemét.

Martin Rauhaus komédiája hatalmas filmsiker volt hazájában, színpadi változata pedig Németország után először nálunk mutatkozik be.

Ádám Jenő azonos című műve nyomán MAGYAR KARÁCSONY Dalmű két képben, egy részben, magyar nyelven

Ajánló


operabemutató 2026. június 25., csütörtök 20:00 (esőnap: június 26.) 2026. június 27., szombat 20:00 (esőnap: június 28.)

Giacomo Puccini BOHÉMÉLET Opera négy felvonásban, olasz nyelven, magyar, angol és olasz felirattal

Magyarországi bemutató Az Erkel Színház előadása ELŐADÁSOK: 2026. augusztus 14., 15.,16., 20., 21., 22. tervezett esőnapok: augusztus 17., 18., 23.,…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!




Vásárlói tájékoztatóÁltalános szerződési feltételek | Kapcsolat