A tavalyi, elsöprő sikerű, telt házas est után 2026 nyarán ismét felejthetetlen élményre készül a közönség: az EDDA Művek visszatér a Margitszigeti Színház színpadára – ezúttal egy monumentális, szimfonikus hangzású koncerttel.
Macskabál van az elhagyott színház ódon színpadán. Minden évben egyszer megrendezik a bált, és erre összegyűlnek a környék - nagyon is emberi tulajdonságokkal felruházott - macskái. Eltáncolják és eldalolják életüket.
Ősbemutató!
Köteles Leander zenei munkásságának legnagyobb slágereit viszi színpadra Pejtsik Péter karmester és a Szolnoki Szimfonikus Zenekar kíséretében, kiegészülve a különleges VoiceStation kórussal.
Leander örökzöldjei eddig soha nem hallott kompozícióban a csodálatos Margitszigeti Szabadtéri Színpadon.