A várakozás izgalmát idézve, angyalokkal keringőt járva csillagok fényességében, játszva elmerülni a karácsonyi csodavilágban. A Magyar Állami Népi Együttes Csodaváró betlehemese időnként bohókás, máskor lélekmelengető pillanatokon keresztül számlál vissza Jézus születésének éjszakájáig.
BÚÉK Erkel! Óriási szilveszteri show-val búcsúztatja 2025-öt az ERKEL
Az ország legnagyobb színházi szilveszteri bulijával búcsúztatja a 2025-ös évet az idén megalakult Erkel Színház. A BÚÉK Erkel! látványos showelemekkel, közös játékokkal és igazi sztárparádéval vár mindenkit. A BÚÉK Erkel! december 30-án este, 31-én pedig délután és este is hívja egy közös évbúcsúztatóra az érdeklődőket. Az Erkel művészei mellett Korda György és Balázs Klári is csatlakozik az év utolsó ünnepi pillanataihoz.
Lázár Ervin csupaszív, tanulságos meséi Gerner Csaba humoros és érzékeny átiratában, Gulyás Levente játékos és fülbemászó dallamaival kelnek életre a Madách Színházban, közös kalandozásra invitálva kicsiket és nagyokat egyaránt.