Program


FAZIOLI Estek | Szakcsi Lakatos Béla

FAZIOLI Estek | Szakcsi Lakatos Béla

Szakcsi Lakatos Béla a gypsy jazz nemzetközileg elismert, emblematikus figurája, a magyar jazz kevés Kossuth-díjasainak egyike. Különböző saját formációival, illetve más zenekarok tagjaként is rendszeres vendége az Opus Jazz Clubnak. Hetven felett is éppolyan energiákkal dolgozik, mint egész pályafutása során, s a komponálás mellett továbbra is folyamatosan koncertezik.  több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2018. szeptember 29. szombat, 20:00

Az Opus Jazz Club FAZIOLI Estek címmel két éve megkezdett szóló-zongora koncertjein a legkiemelkedőbb hazai és nemzetközi pianisták váltották már egymást a klub csodálatos FAZIOLI zongorájának billentyűinél. Kezdettől fogva egyértelmű volt, hogy a sorozat egyik legfontosabb fellépője a magyar pianisták doyenje, Szakcsi Lakatos Béla lesz. Többszöri egyeztetést követően sikerült végre megtalálni az alkalmas időpontot, s így megvalósulhat a régen várt esemény, amikor Szakcsi végre szólóban játszik a klubban. A „valós idejű komponálás”, azaz az improvizáció egyik legkiemelkedőbb hazai és nemzetközi alakjaként, félreismerhetetlenül egyedi játékával a mester kétségkívül az őszi évad egyik meghatározó koncertjét adja az Opusban!

Kérjük Önöket, hogy az Opus Jazz Clubba váltott jegy mellé ne felejtsenek el asztalt foglalni!
Ülőhely csak asztalfoglalás esetén garantálható.
Asztalt jeggyel, internetes jegyváltás esetén utalványazonosítóval rendelkező vendégeinknek tudunk foglalni.
Az asztalfoglalásokat legkésőbb 20 óráig tudjuk fenntartani!
Közvetlenül koncertkezdés előtt történő jegyvásárlásnál vendégeink a meglévő asztalokat érkezési sorrendben foglalhatják el.
Telefon
+36 1 216 7894

Ajánlatunk


Otto Hahn német kémikus éppen a Nobel-díj átvételére készül 1946-ban Stockholmban. Pár órával a ceremónia előtt szállodai lakosztályába betoppan Lise Meitner osztrák-svéd fizikus. Nyolc éve nem látták egymást. Akkor menekült a tudós nő zsidó származása miatt Svédországba. Előtte harminc évig a legközelebbi munkatársak és a legbizalmasabb barátok voltak Berlinben. Az atommaghasadás felfedezése fűződik a nevükhöz. Csakhogy a Nobel-díjat ezért az eredményért 1944-ben Hahnnak ítélték oda...

„Hegedűs a háztetőn… valahol mind azok vagyunk. Megpróbálunk egy letisztult dallamot kicsalni, miközben egyensúlyozunk, hogy ne szegjük nyakunkat. Nem könnyű!”

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!




Vásárlói tájékoztatóÁltalános szerződési feltételek | Kapcsolat