Program


Felolvasószínházi előadás Janikovszky Éva műveiből

Felolvasószínházi előadás Janikovszky Éva műveiből

A két évvel ezelőtti, Janikovszky parkban rendezett közösségi és összművészeti piknik alkotói most a KULT7-ben idézik meg Janikovszky Éva műveit és szellemiségét, hogy a közönséggel együtt ünnepeljék meg az írónő születésnapját.

Aktuális előadások



Janikovszky Éva neve szinte minden korosztály számára ismert, könyvein generációk nőttek fel. Az írónő gyerekkori naplójából készített, a 6szín Teátrumban látható Kizárólag az útókor számára című előadás elkészítése pedig (amelyben Sodró Eliza mellett Martinkovics Máté szerepel) szintén megerősítette az alkotókat Janikovszky Éva írói nagyságáról. Úgy döntöttek tehát, hogy a 20. század második felének hangulatába röpítik a nézőket, az írónő 99. születésnapján!

Az eseményen több Janikovszky műből is elhangoznak részletek, valamint egy zenei válogatás Kádár-korszakból amelyet Darvas Kristóf kísér zongorán. 

Alkotók:

Darvas Kristóf, György Zoltán Dávid, Martinkovics Máté, Szász Enikő Mária

Produkciós vezető:

Molnár Dávid Márk

Ajánló


A Liliom Produkció bemutatja: HŐHULLÁM új zenés vígjáték

„Nem fiatalok. Nem szépek. Nem hibátlanok. De ma este színpadra lépnek, és le sem engedjük őket, míg nem marad –…

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!




Vásárlói tájékoztatóÁltalános szerződési feltételek | Kapcsolat