Ricky Martin visszatér Magyarországra! A világhírű énekes 2018. szeptember 4-én ismét élő koncertet ad Budapesten, a Papp László Budapest Sportarénában.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2018. szeptember 4. kedd, 20:00
2018-ban hatalmas sikerrel tért vissza a Las Vegas-i Park Színházban eltöltött két év után. Ahogy eddigi karrierje során megszokhattuk tőle, Ricky most is elképesztő show-t kínál ezen a turnén, amely a legjobb zenei repertoárját öleli fel. Koncertje keretében elhangzik majd az összes nagy slágere is, úgy mint a "Disparo al Corazón", "La Mordidita", "Tal Vez", "Livin 'la Vida Loca", "Pégate", "Adiós", "La Bomba", "La Copa de la Vida", vagy a legújabbak közül a "Vente Pa'Ca" és a "Fiebre".
Óvakodjatok a farizeusok kovászától, vagyis a képmutatástól. Nincs semmi elrejtve, ami nyilvánosságra ne kerülne, s titok, ami ki ne tudódna. Amit sötétben mondtok, világos nappal hallják majd, és amit a zárt falak közt fülbe súgtok, azt a háztetőkről fogják hirdetni. - Lukács evangéliuma 12:1-3.
Az István, a király egy családi viszály története: Géza fejedelem halála után fia örökölné a hatalmat, de a hagyományokra hivatkozva nagybátyja, Koppány is tömegeket gyűjt maga köré. István külföldi támogatással megszilárdíthatja a pozícióját, de a véres összecsapás elkerülhetetlen.
..Némi EU-s támogatosítás, színház a záhníszben. Görbetükörerdő, disznógömb, telefonfül. Pár művészi vénával megáldott vendégmunkás, plusz egy talicska aprómajom. Vagyis lidérc. Lúdvérc. Osszátok be..