Program


SUPRA HITS GYÜLEKEZETE - Janklovics Péter és Tóth Edu // Szingli'z night - Benk, Hajdú, Edu

SUPRA HITS GYÜLEKEZETE - Janklovics Péter és Tóth Edu // Szingli'z night - Benk, Hajdú, Edu

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2019. augusztus 10. szombat, 19:30

Az előadás időtartama: 2× 60 perc, 1 szünet.

Supra Hits:

Egy est, ahol még a kétezres években világra jöttek is megbánják, hogy nem születtek korábban.

Derékra kötött kockás flaneling (nirvanás korszak), biciklisgatya (női), buffallo holdjáró.

Farmerdzsekin jelvények, telefonon hárommásodpercezés, Hyper-Hyper.

Kézzel írt szerelmes levelek, befújva Malizia Uomoval, AXE mirage-zsal. Üvegezés, sulibuli, lassúzás, könyöklés a ruhatárban, citromos Calippo, Tetris, walkman, Siófok, 

Janklovics Peti és Tóth Edu kamaszkora dióhéjban, valamint az első csókok és szexuális élmények részletes elmesélése a nézők bevonásával, de nem úgy.

Egy est, ami után a néző hazamegy, és még le sem veszi a cipőjét, de már azon agyal, hol lehet a padláson a videómagnó. Meg a VHS gyűjtemény.


Óh, azok a csodálatos tükörgömbös megaparty-k… óh, azok a maratoni tombolások (Mr. Vain, Bailando, Tribal dance, Rhythm is a dancer, Sing Hallelujah, It’s Alright, Macarena stb…) egy darab hatvanperces kazettából megoldva… Bár ezek a bulik sajnos már véget értek, a 90-es évek sosem fognak!

Szingli'z Night:

Csajozás, pasizás, szinglilét. A Dumaszínház új műsorában szó lesz egy pár kapcsolatról, néhány párkapcsolatról, meg arról is, hogyan lehet elvergődni a kacsintástól a díványig. Érdemes-e ágyról- ágyra röpködni, szünet nélkül vadászni, tölteni, lőni, tüzelni.

 

Az előadásra főleg a szingliket várjuk, akik a szünetben vagy az előadás után akár egymásra is kacsinthatnak, aztán a többi már az ő dolguk. ;)

 

Ajánlatunk


A nagy sikerű A hosszú élet titka alkotóinak új bemutatója ismét az izgalmas és sokszínű novellaszínházi műfajban születik.

2026. október 10-én különleges zenei élmény várja a közönséget Budapesten: a világhírű zongoravirtuóz, Péter Bence az MVM Dome színpadán adja elő vadonatúj koncertműsorát. Az új show nem csupán friss dalokkal és lenyűgöző zongorajátékkal, hanem minden eddiginél látványosabb vizuális világgal, színpadi megoldásokkal és egy titokzatos vendéggel is készül - ezzel garantálva, hogy ez lesz az év egyik legemlékezetesebb zenei eseménye.

A várakozás izgalmát idézve, angyalokkal keringőt járva csillagok fényességében, játszva elmerülni a karácsonyi csodavilágban. A Magyar Állami Népi Együttes Csodaváró betlehemese időnként bohókás, máskor lélekmelengető pillanatokon keresztül számlál vissza Jézus születésének éjszakájáig.

Ajánló


Közel két évszázada ad reményt és erőt „e rút világban” Liliomfi és Mariska minden ukázt felülíró szerelme, Szellemfi játékkedve és…

félig mese félig musical 9-99 éves korig, két részben

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!




Vásárlói tájékoztatóÁltalános szerződési feltételek | Kapcsolat