Program


Álmomban megcsaltál
4

Álmomban megcsaltál

Ha férfi és nő értik egymást, abból csodálatos angol tragédiák születnek. Ha nem értik egymást, a legjobb francia vígjátékok.

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2023. június 2. péntek, 19:00

Álmomban megcsaltál

Francia Riviéra, 2020
A valóság néha egészen álomszerű. Angèle gondtalanul, boldogan él a férjével, Marc-kal egy tengeri panorámás luxusvillában, amit okosotthonná alakítottak. … És az álmok néha megrázóan valóságosak. Angèle azt álmodja, hogy a férje megcsalja, és amint felébred, elkezd a dolognak utánajárni. Használ a kapcsolatnak a féltékenység? Árt a kapcsolatnak a megcsalás? El lehet menni a „nagy Ő” mellett? Kétszer is?
 
Szereposztás
Angéle Ribadier................................... Gubás Gabi
Marc Ribadier...................................... Csőre Gábor
Simon Thomas.................................... Zayzon Zsolt
Denis Savinet...................................... Vida Péter
Thérése Lefort..................................... Tóth Eszter
Cyril Bonneau...................................... Nagy Viktor
Călin Moraru........................................ Tamási Zoltán
Felvételről közreműködik..................... Szabó Erika
 
Alkotók
Díszlettervező: Bagossy Levente
Jelmeztervező: Cselényi Nóra
Zeneszerző: Furák Péter
Asszisztens: Ozoroczki Erika
Súgó: Fitos Réka
Fordította: Hamvai Kornél
Rendező: Kelemen József

Ajánlatunk


Tegyük fel, hogy megcsalt a férjem – mit teszek én? Sírok, válok, vagy bosszút állok? Lucienne Vatelin tisztességes feleség, esze ágába nem jut megcsalni a férjét – és az elvét tartja mindaddig, amíg a férje őt meg nem csalja. Viszont, ha ez megtörténne, arra is felkészül: talonban tartja a jóképű Babillont, hogy ha kell, legyen kivel bosszút állni… A hülyéje őrült és szerelmes bohózat – tökéletes nevettető kikapcsolódás szerelmeseknek, friss házasoknak, és hűtlenséget tervezőknek. Megszállott nőcsábászok és bosszúálló feleségek a Thália Színház Nagyszínpadán.

Drámairodalmunk egyik alapműve Vörösmarty műve a Csongor és Tünde, amely Az ember tragédiájával és Bánk bánnal alkotja a klasszikus magyar drámai triászt. Színházaink műsorán folyamatosan szereplő alkotás, az előadások stílusa korszakról-korszakra változik a mesei ábrázolástól posztmodern kompozíciókig.

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!




Vásárlói tájékoztatóÁltalános szerződési feltételek | Kapcsolat