2009 novemberétől Musicalmesék címmel tart varázskoncertet gyerekeknek Janza Kata, Kékkovács Mara és Polyák Lilla közös albumukon megtalálható gyerekmusical- és filmslágerekből - vendégük Szabó Dávid lesz.
Nincs aktuális előadás
Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!
Utolsó előadás dátuma: 2012. január 28. szombat, 11:00
A többi között részletek hangzanak el az Ózból, Bűbájból,az Oroszlánkirályból, a Muzsika hangjából, a Varázsfuvolából, a Mary Poppinsból, a Kis hableányból, a Herkulesből, a Madagaszkárból, a Vukból és Hugó a vízilóból. A produkcióhoz az Izzó víziók készítenek gyerekek és felnőttek számára is izgalmas látványt, a rendező Böhm György.
Székely Csaba drámaíróként először 2011-ben, a POSZT Nyílt Fórum programjában tűnt fel, ahol Bányavirág című színdarabjáért a Színházi Dramaturgok Céhe neki ítélte oda a Vilmos-díjat. Pályája azóta töretlenül ível felfelé. Darabjait számos magyar színház bemutatta, ő pedig háromszor nyerte el a Színikritikusok díját a legjobb új magyar drámáért.