Program


Távoli közelség

Távoli közelség

Ádám hatvanötödik születésnapjára összegyűlik a család, négy lánya, némelyikük párja, és öt unokája. A társas magány érzése ott bujkál a nevetések mögött, a félbehagyott mondatokban és a pillantásokban, amelyeket nem viszonoznak.



 több

Nincs aktuális előadás

Ön egy múltbeli eseményre keresett. Kérjük, válogasson aktuális kínálatunkból a Jegy.hu keresőjében!

Utolsó előadás dátuma: 2025. január 25. szombat, 18:00

Az előadás a magány sokszínűségét vizsgálja: a társaságban átélt elszigeteltséget, a kapcsolódás iránti vágyat, a helyzetek komikumát és tragikumát, a belső választásaink felelősségét. Miért érezzük magunkat néha magányosnak még akkor is, ha körülvesznek mások?

Ez az előadás az első húsz alkalmas tematikus csoport folyamatunk eredménye. 

Várunk titeket sok szeretettel! 

Szereplők: Bata Timi, Cseh Nándor, Fehér Judit, Fodor Flóra, Gebei Edit, Janák Kinga Dóra, Joó Katalin, Kovács Norbert Zsolt, Polgár Terka, Tóth Lívia, Váczi Zoltán Maci, Várhelyi Béci 

Rendezők: Montvai Hanna és Schefcsik Orsi

Ajánlatunk


A világon először a Madách Színház kapta meg a jogot, hogy non-replica változatban állítsa színpadra a Mamma Mia! musicalt. A bemutató 2014 augusztusában a Szegedi Szabadtéri Játékokon, szeptemberben pedig a Madách Színházban volt.

1905. Elárverezik a párizsi Operaház teljes hajdani berendezéseit. Többek között egy csillárt, amely a kikiáltó szerint egy máig sem tisztázott baleset okozója volt. A baleset tetteseként az Operaház titokzatos Fantomját emlegették.

„… EGY NAP ARRA ÉBREDTEM, hogy olyan előadást akarok létrehozni, amely visszavezet bennünket a gyermeki álmokhoz. Egy előadást, amely a színházba érkező embereket segíti abban, hogy kiszabaduljanak a felnőttlét béklyójából, és újra megleljék magukban azt a kisfiút vagy kislányt, akik valaha voltak…" - Slava Polunin, a ma élő legünnepeltebb bohóc, a Slava’s Fools Unlimited alapítója.

Ajánló


színes, magyar zenés vígjáték, 105 perc 12 éven felülieknek!

A Piero Barone, Ignazio Boschetto és Gianluca Ginoble alkotta IL VOLO, egy felejthetetlen koncerttel tér vissza Budapestre, hogy újra elvarázsolja…

Arnold Schönberg GURRE-DALOK Oratorikus dalciklus magyar és angol felirattal

Figyelem! A vásárlási időkorlát hamarosan lejár!
becsült lejárati idő:
00:00

tétel a kosárban

összesen:


Lejárt a vásárlási időkorlát! Kérjük, állítsa össze a kosarát újra!




Vásárlói tájékoztatóÁltalános szerződési feltételek | Kapcsolat